Menü4.12.2014

Avon - Glimmerstick Diamonds Eyeliner - Black ice


Selam Kızlar,

Öncelikle güzel, mutlu hafta sonları diliyorum herkese :)  Benim günlük makyajımda vazgeçemediğim bir üründür eyeliner hatta şu kadar söyleyeyim bakkala giderken bile yüzümde makyaj olmasada eyeliner mutlaka vardır. Bu nedenle bende yeni bir eyeliner postu olsun istedim :)

Bu nedenle cumartesinin ilk postunda size severek kullandığım Avon Marka Glimmerstick Diamonds eye liner'dan bahsedeceğim.
İsmindeki Diamonds bu eyelinere çok yakışmış çünkü içinde küçük parıltılar mevcut ki bence bu eyeliner'ın en güzel özelliği.Asansör sistem oluşu kullanımını kolaylaştırıyor. İstenildiği kadar açıldığından ucunun kırılma derdi yok. Birde ucu ince bir kalem gibi bu yüzden ince eyeliner çekmek içinde uygun.Rengi koyu bir siyah değil hatta siyahdan ziyade koyu gri gibi. Resimde gördüğünüz gibi içinde küçük pırıltılar var.

Gelelim ürünün artı ve eksilerine.

Eksiler;
 • Uzun süre gözde dayanmıyor bu nedenle tazelemek gerekiyor gün içinde
 • Ürün yağlı göz kapalarında bulaşmaya neden oluyor
 • Ne yazıkki çok çabuk bitiyor :(
Artıları;
 • Sürümü çok kolay
 • Günlük makyajında da ve gece makyajında da rahatça kullanılabilecek bir ürün.
 • Asansör sistemi bulunması kullanımı kolaylaştırıyor.
 • Fiyatı uygun (Kampanyalara denk gelirseniz yanında hediye üründe veriliyor).
Benim bittikçe yeniden aldığım bir ürün bir daha sipariş verirsem diğer renklerinide merak ediyorum. Onlardanda sipariş vereceğim. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Öpüldünüz kızlar.
2 yorum:

 1. Canım çok yumuşak ve yağlı ciltte akma yapabilir haklısın. Bunun için transparan pudra ide sabitleme yapabilirsin. İşe yarıyor:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım çok teşekkür ederim deneyeceğim o zaman transparan pudra ile sabitlemeyi :)

   Sil