Menü7.15.2015

Watsons Büyük Bayram İndirimi Başladı :)


Günaydınlar,
Gratis'den sonra Watsons'da büyük bayram indirimini açıklamış bulunuyor :) Hadi hemen alışveriş listesini yapmaya başlayalım :) Bana tavsiye edeceğiniz ürünleri yorum olarak bırakmayı unutmayın çünkü öğle arasında alışveriş yapmayı planlıyorum:)

15 – 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli Büyük Bayram İndirimi’nde MaxFactor ve Deborah makyaj ürünlerinde %50, Revlon makyaj ürünlerinde %40, Loreal Paris makyaj ürünlerinde %35, Maybelline ve Rimmel makyaj ürünlerinde %30 ve Sally Hansen ürün çeşitlerinde %30 indirim bulunuyor. Nivea ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde %50 indirim, Neutrogena cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40 indirim, Loreal Paris cilt ve yüz bakım ürünlerinde %35 indirim ve Pure Beauty, Garnier ve Olay cilt ve yüz bakım ürünlerinde %30 indirim bulunuyor.


ArkoNem güneş ürünlerinde %50 indirim, Nivea, Garnier, SebaMed, Hawaiian Tropic güneş ürünlerinde %40 indirim ve Solait güneş ürünlerinde %30 indirim avantajı var.


Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, Biopoint ve John Frieda saç bakım ürünleri ise %30 indirimle bayram kampanyasında.

Bir çok üründe bayram indirimi yapan Watsons gerçekten gönlümü feth etti :)
Öpüldünüz.
kiss
mylittlemascara
twitter instagram facebook google mail

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder